Burzała

O nas

O Kancelarii

Kancelaria Prawna ma swą siedzibę w Poznaniu, oddziały w Kępnie i Wolsztynie, zajmuje się świadczeniem obsługi prawnej dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych.

Posiadamy szerokie doświadczenie w różnego rodzaju sprawach , co pozwala nam skutecznie bronić interesów naszych Klientów. Stawiamy na nowoczesność i szybkość w działaniu. Zależy nam, aby każdy kto zwróci się do nas o pomoc prawną czuł satysfakcję i komfort.

Rafał Burzała

Zajmuje się kompleksową obsługa prawną przedsiębiorców, wspomaga ich w ramach postępowań rejestrowych i przekształceń, doradza przy zakładaniu spółek prawa handlowego, sporządza i opiniuje umowy.

Reprezentuje klientów w sprawach cywilnych jak i gospodarczych.

Karina Burzała

Specjalizuje się w prawie rodzinnym w tym w sprawach rozwodowych , separacyjnych, podziała majątku, alimentach, sprawach cywilnych jak i karnych.

Reprezentuje klientów w sprawach karnych.

Poufność

Wszelkie informacje przekazane nam oraz uzyskane przez nas w ramach udzielonych porad i prowadzonych spraw podlegają ścisłej ochronie i stanowią tajemnicę adwokacka i radcowską.

Kancelaria Burzała

Sprawdź lokalizacje naszych oddziałów

Kancelaria Burzała

Indywidualne rozwiązania prawne

Zespół doświadczonych prawników pracuje z pełnym zaangażowaniem, zapewniając spersonalizowane podejście i skuteczną ochronę praw.

prawo rodzinne

Profesjonalne usługi, obejmujące rozwody, sprawy związane z opieką nad dziećmi, alimenty oraz inne aspekty życia rodzinnego.

sprawy cywilne

Wysokiej jakości doradztwo prawne. Nasz zespół pracuje nad osiągnięciem optymalnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów.

sprawy karne

Doświadczony zespół prawników podejmuje się różnorodnych spraw karnych, skupiając się na skutecznej obronie interesów klienta.

obsługa prawna przedsiębiorców

Działamy z pełnym zaangażowaniem, zapewniając klientom wsparcie na każdym etapie.

sprawy gospodarcze

Specjalistyczna obsługa prawno-biznesowa. Praktycznye rozwiązania dla przedsiębiorców w trosce o ochronę ich interesów.

doradztwo i umowy

Profesjonalne wsparcie w zakresie opracowywania solidnych umów i skutecznego doradztwa prawno-biznesowego.
Potrzebujesz wsparcia prawego?

Jesteśmy tu dla Ciebie.
Twoje prawa, nasza misja.